Print
    • DJ Phoebe Sienna

      Ang pinaka fresh ug pinaka gwapang probinsyana

      “Girl in Town”DJ Phoebe Sienna
      Real name: Arah Felices
      Birthday: January 13, 1995
      Short description of self: Single hot mommah ng Cebu
      Favorite quote/ motto: Everything happens for a reason and I can do all things through Christ who strengthens me.
      Favorite past time: Mag pagwapa maayo ug mo tan.awg product reviews sa youtube.
      Pinakamasakit na eksena : Ang magpaubaya ug ilisan sa labaw nimong gihigugma.
      Favorite Color: Pink and Dark Green
      Favorite Singer: Lany

       

    • DJ Myka Hera

      “Ang Chickadorang Hugotera sa inyong kahanginan”

      Dj Myka Hera
      Real name: Elikha Joy San Gabriel Janaban
      Birthday: April 1, 1997
      Age: 24 pero murag 12 years old haha
      Short Description: Hugotera nga hopeless romantic ahahaha.
      Favorite Quotes/ Motto: Keep on fighting and believe in yourself.
      Favorite Past time : Ang maghunahuna kung ngano perfect kaayu ang pagbuhat sa akong Mama og Papa sa akoa haha charot.
      Pinakamasakit na eksena : Kanang mahibaw.an nimo nga ikaw ray naghigugma unya biyaan raka sa ere .
      Favorite Color: Pastel color
      Favorite singer : Akong kaugalingon labaw nag mukanta sa CR or sa atubangan sa Electric fan ahahahaha.

    • DJ Pipay Tando

      “Ang  Tambokikay na Pasaway” Dj Pipay Tando
      Real name: Sherley Mar
      Birthday: April 27, 1997
      Age: 24 pero murag fetus tan awon tungod sa kacute
      Short Description: Tambokikay na sabaan pero bootan ug matug
      Favorite Quotes/ Motto:  “Stay True to Yourself.”
      Favorite Past time: Magtiktok arun makuhaan ang timbang bisan 1gram lang.
      Pinakamasakit na eksena : Kanang mutan aw kas imong pitaka unya si Jose Rizal ra imong makit an.
      Favorite Color: Purple
      Favorite singer: Si Demi Lovato kay parehas mi nga taas, taas ug pasensya.

       

    • DJ Missy

      Mga pagtulon.an sa gugma, kinabuhi ug uban pa! ayaw lang kwarta ahaha, sayri kauban si DJ Missy.
      Real name: Jeihara Generalao
      Birthday: September 28, 1995
      Age:25 pero ang height pang elementary ahaha
      Short Description: “I don’t suffer from shyness, I’m just holding back my awesomeness so I don’t intimidate you”.
      Quotes: “One day you will wake up and there won’t be any more time to do the things you’ve always wanted. Do it now.”
      Favorite Past time: Mag tan.aw og movies og TV series dayon mag daydream nga ako ang bida sa salida nga akong gitan.aw kay naa sila’y happy ending.
      Favorite Color: Mint Green
      Favorite singer: Si Lady Gaga kay kung mo kanta ko sa mga kanta ni Lady Gaga unya maminaw ka nako GaGa-an ang pakiramdam mo.ahahahaha